Montáž sádrokartonu

Sádrokarton je často využívaný pro svou suchou a rychlou montáž a díky svým vlastnostem je jeho užití vhodné do téměř každého interiéru.

I přes svou jednoduchou manipulaci doporučujeme obrátit se s montáží na odborníky, neboť chyby, které mohou při konstrukci svépomocí nastat, se jen těžko odstraňují. Nejčastějšími chybami jsou špatné umístění desek, chybně udělané spáry, nebo také výběr nekvalitních desek, všechny tyto chyby jsou pak spojeny s možnými prasklinami či nízkou pevností.

Montáž sádrokartonu v bytě, domě, či kanceláři

Postaráme se o montáž sádrokartonu ve Vašem domě, bytě, či kanceláři. Provádíme komplexní rekonstrukcí bytových jader. Nakupujeme kvalitní desky od prověřených dodavatelů.

Na práci si vždy necháváme záležet a odvádíme ji pečlivě, neboť naším hlavním cílem je poskytovat služby, které budou našim klientům přinášet radost a také užitek.

Kontaktujte nás

Hledáte-li montáž sádrokartonů Uherské Hradiště, Zlín, nebo Luhačovice, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám zodpovíme všechny případné dotazy a nejasnosti či poradíme s nejvhodnějším možným řešením.