Minerální podhledy

Potřebujete zakrýt staré a nevzhledné stropy? K zakrytí poškozeného stropu či nerovností můžete kromě sádrokartonu využít minerální podhledy, které se mohou pyšnit rychlou montáží a demontáží, moderním vzhledem kazet, jejichž povrch nemusíte malovat, či dobrými izolačními vlastnostmi.

S minerálními podhledy se nejčastěji setkáváme v administrativních, vzdělávacích, či zdravotnických budovách, avšak díky rozmanitému designu kazet jsou vhodné do jakéhokoliv interiéru.

S montáží minerálních podhledů vám rádi pomůžeme. Postaráme se o nákup potřebného materiálu a montáž, kterou provedou naši zkušení pracovníci. Postaráme se také o odvoz vzniklého odpadu zcela zdarma.

Před zahájením prací pro vás připravíme cenovou nabídku, abyste měli o celé zakázce lepší přehled. Ke každému zákazníkovi přistupujeme vždy individuálně a s vhodným řešením vám rádi poradíme.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Kromě minerální podhledů provádíme veškeré sádrokartonářské a zednické práce včetně rekonstrukcí bytového jádra.